Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. kovo 04 d

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu ir naudojimu, atliekant užsakymus mūsų interneto svetainėje.

Mes naudojame Jūsų asmens duomenis paslaugoms teikti ir tobulinti. Naudodamiesi mūsų internetine parduotuve sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią Privatumo politiką.

Sąvokos

 • Paskyra reiškia unikalią paskyrą, sukurtą tam, kad galėtumėte pasiekti mūsų Paslaugą arba jos dalis.
 • Dukterinė įmonė – subjektas, kuris kontroliuoja, yra jos kontroliuojamas arba yra bendrai kontroliuojamas su šalimi, kur „kontrolė“ reiškia 50 % ar daugiau akcijų, nuosavybės dalies ar kitų vertybinių popierių, turinčių teisę balsuoti renkant direktorius ar kitą vadovaujančią instituciją. .
 • Įmonė (šioje Sutartyje vadinama „Įmone“, „Mes“, „Mūsų“ arba „Mūsų“) tai elektroninės prekybos svetainė MOLIUGELIS.LT, kuri priklauso ir yra administruojama Gitanos Dobrovolskienės, individuali veikla Nr. 1157721 (buveinės adresas: Guobų g. 1, Pabiržio k., Neveronių sen., Kauno raj.).
 • Slapukai yra nedideli Jūsų naršymo istorijos moliūgėlis.lt svetainėje duomenų rinkiniai, kuriuos svetainė saugo Jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar bet kuriame kitame įrenginyje.
 • Valstybė Lietuva
 • Įrenginys reiškia bet kokį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pavyzdžiui, kompiuteris, mobilusis telefonas arba skaitmeninis planšetinis kompiuteris.
 • Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta.
 • Paslauga reiškia Svetainę.
 • Paslaugų teikėjas – bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, kuris Bendrovės vardu tvarko duomenis. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė samdo palengvinti Paslaugos teikimą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, atlikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip Paslauga naudojama.
 • Naudojami duomenys reiškia duomenis, surinktus automatiškai, sugeneruotus naudojant Paslaugą arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).
 • Svetainė nurodo moliugelis.lt
 • Jūs reiškia asmenį, kuris pasiekia arba naudojasi Paslauga, arba įmonę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasiekia arba naudojasi Paslauga.

Jūsų asmeninių duomenų surinkimas ir saugojimas

Renkamų duomenų tipai

Asmeniniai duomenys

Naudojantis mūsų Paslauga, mes galime paprašyti Jūsų pateikti tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būtų panaudota siekiant susisiekti su Jumis arba Jus identifikuoti. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet nėra apribota:

 • E-pašto adresas
 • Vardas Pavardė
 • Telefono numeris
 • Adresas
 • Svetainės naudojimo duomenys

Svetainės naudojimo duomenys

Svetainės naudojimo duomenys yra renkami automatiškai, naudojantis Paslauga.

Ši informacija gali apimti Jūsų naudojamo įrenginio IP adresą, naršyklės tipą, naršyklės versiją, mūsų svetainės puslapius kuriuose lankėtės, Jūsų naršymo moliugelis.lt svetainėje data ir laikas, laikotarpis kurį praleidote mūsų svetainėje, bei kita analitinė informacija.

Kai Jūs naudojatės Paslauga mobiliajame įrenginyje, mes galime rinkti informaciją, kuri apima, bet nėra apribota Jūsų mobiliojo įrenginio tipu, unikaliu identifikavimo numeriu, IP adresu, operacine sistema, naršykle iš kurios pasiekiama mūsų Paslauga bei kita analitine informacija.

Stebėjimo technologijos ir Slapukai 

Mes naudojame Slapukus (angl. Cookies) ir kitas panašias technologijas siekiant stebėti ir rinkti informacija apie tai, kaip yra naudojamasi mūsų Paslauga. Siekiant analizuoti ir pagerinti savo Paslaugas, naudojame stebėjimo technologijas (angl. Beacons, tags, scripts).

 • Slapukai (angl. Cookies). Nedideli duomenų rinkiniai, saugomi Jūsų įrenginyje. Jūs galite nustatyti savo naršyklę nenaudoti Slapukų, tačiau tokiu atveju Jūs negalėsite pasiekti tam tikrų mūsų Paslaugų. 
 • Švyturiai (ang. Web Beacons). Tam tikros mūsų svetainės dalys arba e-laiškai gali naudoti kodą, kuris leidžia sekti kiek naudotojų peržiūrėjo e-laišką arba atsidarė Mūsų Paslaugos puslapius. Ši informacija renkama siekiant analizuoti populiarumo statistiką, bei gerinti mūsų Paslaugą.

Mūsų Paslaugoje yra naudojami “Nuolatiniai” ir “Sesijos” slapukai. Nuolatiniai slapukai yra saugojami Jūsų įrenginyje, Sesijos slapukai yra ištrinami iš karto Jums išjungus Interneto naršyklę.

Mes naudojame Nuolatinius ir Sesijos slapukus dėl šių priežasčių:

 • Būtinieji Slapukai
  Tipas: Sesijos
  Administruojami: moliugelis.lt sistemos
  Tikslas: Šie Slapukai yra naudojami teikti Internetinės parduotuvės paslaugas ir leidžia Jums naudotis Internetinio užsakymo galimybėmis. Jie leidžia autentifikuoti naudotojus, bei saugo nuo neteisėto naudojimosi svetimomis paskyromis.
 • Privatumo politikos slapukai
  Tipas: Nuolatiniai
  Administruojami: moliugelis.lt sistemos
  Tikslas: Šie slapukai identifikuoja, ar sistemos naudotojas yra patvirtinęs Slapukų ir privatumo politiką.
 • Funkcionalumo Slapukai
  Tipas: Nuolatiniai
  Administruojami: moliugelis.lt sistemos
  Tikslas: Šie slapukai leidžia išsaugoti Jūsų pasirinkimus naudojantis Paslauga, tai leidžia Jums gauti geresnę naudotojo patirtį..

 

Asmeninių duomenų naudojimas

Moliugelis.lt gali naudoti Jūsų asmeninius duomenis šiems tikslams:

 • Teikti ir palaikyti Mūsų paslaugas.
 • Administruoti jūsų paskyrą: Paskyros asmeniniai duomenys, kuriuos Jūs pateikiate registracijos metu, leidžia Jums pasiekti skirtingus Mūsų Paslaugos funkcionalumus.
 • Prekių įsigijimo procesui:  Jūsų asmeniniai duomenys yra naudojami suteikiant prekių pardavimo, bei pristatymo paslaugas moliugelis.lt svetainėje.
 • Susisiekimui su Jumis: Siekiant susisiekti su Jumis dėl mūsų teikiamų paslaugų Jums, mes galime naudoti Jūsų e-pašto adresą, telefono numerį, adresą.
 • Teikti naujienas ir pasiūlymus:  naujienos, svarbi informacija apie prekes, pasiūlymus ar paslaugas gali būti Jums teikiama e-paštu arba SMS žinutėmis. Jūs galite atsisakyti šios informacijos.
 • Administruoti Jūsų užklausas: Priimti ir atsakyti į Jūsų užklausas.
 • Dėl verslo perkėlimo: Mes galime naudoti Jūsų informaciją, kad įvertintume arba vykdytume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį tam tikro ar viso Mūsų turto pardavimą ar perdavimą, nesvarbu, ar tai yra veikla, ar bankroto, likvidavimo ar panašių procedūrų dalis, kuriame mūsų turimi asmens duomenys apie mūsų Paslaugos vartotojus yra tarp perduodamo turto.
 • Kitais tikslais: Jūsų informaciją galime naudoti kitais tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų Paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui bei tobulinimui.

Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

 • Su paslaugų tiekėjais: Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija su kitų Paslaugų teikėjais, be kurių negalėtume teikti savo Paslaugos ir/arba galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą.
 • Su verslo partneriais: Mes galime dalytis Jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su Jūsu sutikimu: Su Jūsų sutikimu galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais.Jūsų asmens duomenų saugojimas

Moliugelis.lt saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek, kiek to reikia šioje privatumo politikoje nurodytais tikslais. Mes saugosime ir naudosime Jūsų Asmens duomenis tiek, kiek tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei privalome saugoti jūsų duomenis, kad atitikti galiojančius įstatymus), spręstume ginčus ir vykdytume savo teisinius susitarimus bei politiką.

Moliugelis.lt taip pat saugos svetainės naudojimo duomenis vidaus analizės tikslais. Svetainės naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumui sustiprinti arba Mūsų Paslaugos funkcionalumui gerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgesnį laiką.

Jūsų Asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma moliugelis.lt biure ir visose kitose vietose, kuriose yra Paslaugoje dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduota ir saugoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų šalies ar kitos vyriausybinės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika ir tokios informacijos pateikimas reiškia jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Moliugelis.lt imsis visų pagrįstai reikalingų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o Jūsų asmens duomenys nebus perduoti organizacijai ar šaliai, nebent bus tinkamai kontroliuojama.

Asmeninių duomenų pašalinimas

Jūs turite teisę prašyti, kad mes ištrintume apie Jus surinktus Asmens duomenis.

Mūsų paslauga gali suteikti jums galimybę ištrinti tam tikrą informaciją apie jus iš Paslaugos.

Savo informaciją galite bet kada atnaujinti, taisyti arba ištrinti prisijungę prie savo paskyros, jei tokią turite, ir apsilankę paskyros nustatymų skiltyje, kurioje galėsite tvarkyti savo asmeninę informaciją. Taip pat galite susisiekti su mumis ir paprašyti prieigos prie bet kokios asmeninės informacijos, kurią mums pateikėte, pataisyti arba ištrinti.

Tačiau atminkite, kad mums gali tekti išsaugoti tam tikrą informaciją, kai turime teisinę prievolę arba teisėtą pagrindą tai daryti.

Jūsų Asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei moliugelis.lt dalyvauja susijungime, įsigijime ar parduodant turtą, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Mes informuosime prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis.

Teisėsaugos prašymu

Tam tikromis aplinkybėmis, Moliugelis.lt gali būti paprašytas atskleisti Jūsų asmeninę informaciją pagal įstatymą arba atsakant į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar vyriausybinės agentūros) prašymus.

Jūsų asmeninių duomenų saugumas

Jūsų Asmens duomenų saugumas mums yra itin svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo Internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.

Vaikų privatumas

Mūsų paslauga nėra skirta asmenims jaunesniems nei 13 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome Susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad surinkome asmens duomenis iš jaunesnių nei 13 metų asmenų be tėvų sutikimo, imsimės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime jums paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes informuosime jus el. paštu ir (arba) gerai matomu pranešimu apie mūsų paslaugą, prieš įsigaliojant pakeitimui, ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje pateiktą „Paskutinio atnaujinimo“ datą.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite bet kokių klausimų susijusių su mūsų privatumo politika susisiekite su mumis:

 • e-paštu: info@moliugelis.lt
 • Telefono numeriu: +37068741739