Moliūgėlis

Prieš grąžinant prekes prašome pranešti adresu info@moliugelis.lt

 

Prekių grąžinimas ir keitimas

 1. Pirkėjas turi teisę grąžinti arba prašyti pakeisti kokybiškas Prekes per 14 (keturiolika) dienų nuo jų pristatymo arba atsiėmimo dienos, jeigu tokių Prekių pakuotė ir išvaizda atitinka šiuos reikalavimus:
  • Prekė turi būti originalioje, tvarkingoje ir nesugadintoje pakuotėje;
  • Prekė turi būti nesugadinta ir tos pačios komplektacijos, kaip ir pristatymo metu;
  • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, apsauginės plėvelės ir pan.).
 2. Pirkėjas turi teisę grąžinti arba prašyti pakeisti sugadintas, brokuotas arba ne tas, kurios buvo užsakytos, Prekes (toliau – Nekokybiškos prekės) vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
 3. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti MOLIUGELIS.LT, jeigu jam buvo pristatytos Nekokybiškos prekės arba jos buvo pristatytos pažeistoje pakuotėje. 
 4. Prekių pristatymo per kurjerių tarnybą atveju pastebėjęs pakuotės pažeidimus Pirkėjas privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti atitinkamas pastabas ir pareikalauti kurjerio sudaryti pakuotės pažeidimų aktą. Pirkėjui pasirašius siuntos pristatymo dokumente be pastabų laikoma, kad Prekės pristatytos tvarkingos ir tokiu atveju MOLIUGELIS.LT yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl Prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo siuntos pristatymo dokumente ir (arba) nesudarė pakuotės pažeidimo akto.
 5. Atlikus mokėjimą už Prekes banko kortele, grąžinimas Pirkėjui bus atliekamas į tą pačią kortelę, kuria buvo apmokėtas Užsakymas.
 6. Kokybiškų prekių grąžinimo (keitimo) atveju jų grąžinimo MOLIUGELIS.LT išlaidas apmoka Pirkėjas. Nekokybiškų prekių grąžinimo (keitimo) atveju jų grąžinimo Pardavėjui išlaidas apmoka MOLIUGELIS.LT.
 7. Prekių grąžinimo atveju, jeigu jų grąžinimo sąlygos atitinka šių Taisyklių reikalavimus, Pardavėjas įsipareigoja pervesti pinigus į Pirkėjo prašyme nurodytą banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo prekių grąžinimo Pardavėjui dienos.
 8. Prekių grąžinimo atveju, kuomet užsakytos prekės nėra sandėlyje, grąžinimas atliekamas per 3 darbo dienas tuo pačiu metodu, kuriuo buvo apmokėta už Prekes.
 9. Siuntimo išlaidos nėra grąžinamos (nebent grąžinama nekokybiška prekė).
 10. Pirkėjas neturi teisės be išankstinio MOLIUGELIS.LT sutikimo grąžinti arba prašyti pakeisti Prekes, kurios Lietuvos Respublikos Mažmeninės prekybos taisyklėse yra nurodytos kaip nekeičiamos ir negrąžinamos.
 11. Naudojantis akcijos pasiūlymu „Perkant vieną prekę – antrai -50%“, pirkinys yra traktuojamas kaip Prekių pora. Grąžinant tik vieną iš dviejų Prekių, grąžinama suma sudaro pusę Prekių poros vertės, pvz.: pirmoji suknelė kainavo 30€, antroji – 10€, bendra krepšelio suma – 40€, tad grąžinant tik vieną (bet kurią) Prekę, grąžinimo suma bus lygi 20€.